ליצירת קשר ופרטים נוספים

יש לי צורך בשירותים הבאים

כי כדי שלקוח יבין את המסר שלך, צריך שהוא יוכל "לעכל" אותו...  

מה אני יודע לעשות?

'דור חדש' מתמחה במתן שירותי קופירייטינג, כתיבה בשפה שיווקית ומיתוגית, עיצוב וניהול קמפיינים מיתוגיים בסיסיים על מנת להגיע לקהל המטרה בצורה נכונה ורהוטה.

מה זה קופירייטינג?

בעולם של היום, כל מילה חייבת להיות במקום. השם הנכון, אסטרטגיית השיחה, טון הדיבור - כל אלו יכולים לייצר את ה-USP (נקודת יתרון ייחודית) שתבדיל מותג מהמתחרים שלו ותאפשר ללקוח פוטנציאלי להבין מה רוצה המותג, מה הוא מייצג ומה הלקוח מקבל ממנו, בין אם הלקוח הוא קבלן או קבלן משנה, לקוח קצה או שהדרישה מגיעה מלקוח בתוך הארגון עצמו.
בעזרת קבלת שירותי כתיבה וקופירייטינג נכונים, כל חברה יכולה לקדם את עצמה בקלות - מיצוב נכון יותר של המותג, נראות טובה יותר של אתר האינטרנט או עמוד הפייסבוק, פורמט להצעות מחיר, הגשת קורות חיים, התכתבויות פנימיות ועוד.

מי אני?

'דור חדש' הוקמה כפרויקט עצמאי של דור אבירן, בהיותו סטודנט לקופירייטינג וכתיבה פרסומית ב"בצפר" של חברות הפרסום וסטודנט לתואר ראשון במנהל עסקים ושיווק במכללת "רופין".

מאז עבד דור אבירן במשרדי פרסום דיגיטל, עסק בקופירייטינג וכתיבה שיווקית, תפקד כמנהל ועורך תוכן, תסריטאי ואף מתרגם בין השפות עברית ואנגלית. לדור אבירן ניסיון כתיבה שיווקית וקופי במגוון עשיר של תחומים:

בנוסף, דור אבירן התמקצע בכתיבת קופי מוכוון SEO במכללת "האקר-יו" ברמת גן, שם למד שיטות חדשות לקידום האתר שלך.

צרו קשר עוד היום לגלות כיצד אנו יכולים יחד לקדם את המותג

או החברה שלך - זה קל, זה מהיר וראיון העבודה הוא חינם 

DorHadash@hotmail.co.il | דור חדש קופירייטינג | השמינית 7ב חדרה | 

Make a Free Website with Yola.